Stały nabór w Szkole Linuxa.

UWAGA! PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS!*
Przyjdź i sprawdź sam jak wyglądają nasze szkolenia.

Oferujemy profesjonalny kurs administracji systemem Linux, realizowany przez zajmujących się zawodowo Linuksem informatyków.

Dołącz do grona wykształconych w ciągu ponad 6 lat 200 administratorów systemu Linux! Rozpocznij intensywny, trwający 6 miesięcy autorski kurs, który swoim zakresem obejmuje:

  • Wprowadzenie do systemu Linux (opcjonalnie - w zależności od poziomu grupy)
  • Administrowanie systemem Linux
  • Programowanie w shellu
  • Administrowanie siecią TCP/IP
  • Serwery dedykowane
  • Bezpieczeństwo w systemie Linux/Unix

Zajęcia są prowadzone w 6-10 osobowych grupach, w klimatyzowanych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy. Kursanci mogą pracować także na własnych laptopach.

Kurs jest prowadzony w oparciu o dystrybucje najpopularniejsze dystrybucje Linuksa.
Rozpoczynając naukę w Szkole Linuxa - otrzymasz zestaw książek dobranych specjalnie do programu zajęć oraz przenośny dysk twardy, dzięki któremu będziesz mógł kontynuować ćwiczenia prowadzone na zajęciach w domu. Na życzenie grupy trenerzy realizują dodatkowe zagadnienia, a w czasie trwania całego kursu służą pomocą i wsparciem w tematach związanych z przedmiotem szkolenia.

Pozytywne zakończenie wszystkich etapów szkolenia oraz obrona pracy dyplomowej upoważniają do otrzymania certyfikatu Szkoły Linuxa - najstarszej tego typu placówki w kraju.

WSZYSTKIM KTÓRZY OBRONIĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ, REFUNDUJEMY KOSZTY ZWIĄZANE ZE ZDANIEM EGZAMINU LPI

Zapisy trwają do końca września.

Dodatkowe informacje na temat kursu można uzyskać w sekretariacie naszej szkoły na ul. Nowy Świat 27, pisząc na adres info@szkolalinuxa.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 22 847 69 22

* wymaga rejestracji obecności na zajęciach z dwutygodniowym wyprzedzeniem, uzależnione od wolnych miejsc w grupie.

Współpracujemy

Szkolimy na: